Liga žen

Podzimní část Ligy žen má před sebou poslední kolo! Svítkov zatím bez ztráty bodu

Podzimní část hokejbalových soutěží se blíží ke konci, stejně tak je tomu i v Lize žen. Na hokejbalistiky čeká poslední kolo podzimní části, které odehrají na státní svátek 17. listopadu. Hrát se bude na hřištích ve Svitavách a v Plzni ve Štruncových sadech.

Podzimní výsledky Ligy žen jsou velmi těsné a mezi jednotlivými příčkami v tabulce rozhodují jen rozdíly pár bodů. Prachatické ženy zatím ztratily v šesti zápasech pouze bod a na plzeňském hřišti nebudou chtít soupeřkám nic nechat zadarmo. Na paty jim šlape Svítkov, který na prachatické ztrácí pouze dva body. Svítkov vyráží také do Plzně a tak bude utkání mezi ním a Prachaticemi velmi zajímavé. Na plzeňské hřiště do Štruncových sadů zajíždí také Pardubice a nebude chybět ani domácí tým, který se nachází v polovině tabulky.

Druhým dějištěm bude svitavský stadion. Domácí jsou zatím na čtvrtém místě tabulky a budou se jistě chtít v letošní sezóně probojovat do horní příčky. Do Svitav zamíří také ženy Kadaně, které si v sezóně nevedou vůbec špatně. Při minulém kole se jim dařilo na půdě Svítkova, kde je překonaly právě jen domácí hokejbalistky. Na svitavském stadionu se představí také Třinec a Beroun.