Oblastní Liga
ne 03. 04. 2011
11:30
č.z.: 421107
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
ne 03. 04. 2011
10:45
č.z.: 421109
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
12:00
č.z.: 421103
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
10:15
č.z.: 421106
Místo: Krupka
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
08:30
č.z.: 421105
Místo: Krupka
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 27. 03. 2011
08:00
č.z.: 421104
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 20. 03. 2011
10:45
č.z.: 421101
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
so 19. 03. 2011
10:00
č.z.: 421100
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 13. 03. 2011
08:45
č.z.: 421098
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 06. 03. 2011
18:00
č.z.: 421091
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Mighty Destroyers
ne 06. 03. 2011
12:00
č.z.: 421092
Místo: Krupka
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 06. 03. 2011
08:30
č.z.: 421094
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 27. 02. 2011
12:00
č.z.: 421086
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 27. 02. 2011
10:15
č.z.: 421090
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 20. 02. 2011
14:15
č.z.: 421085
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 20. 02. 2011
10:45
č.z.: 421083
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
DDM Ústí nad Labem B
ne 20. 02. 2011
09:00
č.z.: 421081
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 13. 02. 2011
14:30
č.z.: 421078
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Coma Team
ne 13. 02. 2011
09:00
č.z.: 421076
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 13. 02. 2011
09:00
č.z.: 421082
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
so 12. 02. 2011
12:30
č.z.: 421080
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 12. 02. 2011
10:45
č.z.: 421079
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 06. 02. 2011
14:15
č.z.: 421071
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 06. 02. 2011
14:15
č.z.: 421072
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 06. 02. 2011
12:30
č.z.: 421075
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HC Chlumec
ne 06. 02. 2011
10:45
č.z.: 421074
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
so 05. 02. 2011
14:00
č.z.: 421089
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
so 05. 02. 2011
12:00
č.z.: 421087
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 30. 01. 2011
14:15
č.z.: 421070
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 30. 01. 2011
12:30
č.z.: 421069
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 30. 01. 2011
10:45
č.z.: 421067
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
so 29. 01. 2011
10:45
č.z.: 421068
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 12. 12. 2010
17:30
č.z.: 421064
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 12. 12. 2010
12:30
č.z.: 421062
Místo: Krupka
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 12. 12. 2010
10:45
č.z.: 421061
Místo: Krupka
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 12. 12. 2010
08:30
č.z.: 421063
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 05. 12. 2010
12:30
č.z.: 421059
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 05. 12. 2010
10:45
č.z.: 421058
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 05. 12. 2010
09:00
č.z.: 421056
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
ne 28. 11. 2010
17:45
č.z.: 421053
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 28. 11. 2010
16:00
č.z.: 421051
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 28. 11. 2010
10:30
č.z.: 421055
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Mighty Destroyers
so 27. 11. 2010
16:00
č.z.: 421052
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 21. 11. 2010
16:00
č.z.: 421050
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 21. 11. 2010
12:30
č.z.: 421049
Místo: Krupka
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 21. 11. 2010
10:45
č.z.: 421046
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 21. 11. 2010
10:30
č.z.: 421047
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
ne 14. 11. 2010
16:45
č.z.: 421041
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 14. 11. 2010
15:00
č.z.: 421042
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 14. 11. 2010
12:30
č.z.: 421044
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
ne 14. 11. 2010
08:15
č.z.: 421045
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
ne 07. 11. 2010
19:00
č.z.: 421038
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 07. 11. 2010
17:15
č.z.: 421040
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 07. 11. 2010
10:45
č.z.: 421037
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 07. 11. 2010
09:00
č.z.: 421036
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 31. 10. 2010
12:00
č.z.: 421033
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
DDM Ústí nad Labem B
ne 31. 10. 2010
10:45
č.z.: 421035
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 31. 10. 2010
08:30
č.z.: 421031
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
čt 28. 10. 2010
11:00
č.z.: 421010
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Mighty Destroyers
DDM Ústí nad Labem B
ne 24. 10. 2010
11:30
č.z.: 421027
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 24. 10. 2010
09:45
č.z.: 421029
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 24. 10. 2010
09:00
č.z.: 421026
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 17. 10. 2010
12:30
č.z.: 421025
Místo: Krupka
HSÚ Sonáta Neštěmice
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 17. 10. 2010
08:15
č.z.: 421022
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
so 16. 10. 2010
12:00
č.z.: 421024
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 10. 10. 2010
15:00
č.z.: 421018
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
ne 10. 10. 2010
12:30
č.z.: 421017
Místo: Krupka
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ HBC Coma Team
ne 10. 10. 2010
10:45
č.z.: 421019
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 10. 10. 2010
09:00
č.z.: 421016
Místo: Krupka
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice
ne 03. 10. 2010
13:30
č.z.: 421011
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 03. 10. 2010
10:15
č.z.: 421013
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 03. 10. 2010
08:30
č.z.: 421014
Místo: Ústí nad Labem
HBC Worms Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
ne 26. 09. 2010
11:30
č.z.: 421009
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
HC Chlumec
ne 26. 09. 2010
09:45
č.z.: 421008
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ HBC Bohemia Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
ne 19. 09. 2010
17:30
č.z.: 421002
Místo: Ústí nad Labem
DDM Ústí nad Labem B
HSÚ Motor - Orion Ústí nad Labem
ne 19. 09. 2010
10:15
č.z.: 421001
Místo: Krupka
HSÚ Mighty Destroyers
HSÚ Greenwood Ústí nad Labem
ne 19. 09. 2010
08:00
č.z.: 421004
Místo: Ústí nad Labem
HSÚ Pánský klub Ústí nad Labem
HSÚ Sonáta Neštěmice