Vojtěch Merta

útočník 12. 03. 2009 15 let
Datum Kolo Soutěž Domácí Skóre Hosté G A B TM
26.05.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
3:1
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
25.05.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
3:2sn
HC ŠD Písek
0 0 0 0
19.05.2024 Extraliga dorostu
SK Kelti 2008
6:3
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
18.05.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1:7
SK Suchdol nad Lužnicí
0 0 0 0
12.05.2024 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
7:0
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
11.05.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Plzeň
2:5
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
08.05.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
3:2
HBC Kladno
0 0 0 0
05.05.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
3:4
HBC Plzeň
0 2 2 6
04.05.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HC ŠD Písek
6:1
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
01.05.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
4:2
Jihomoravský kraj a Vysočina
0 0 0 0
01.05.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Pardubický kraj
4:0
Jihočeský kraj
0 0 0 0
01.05.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
1:2
Středočeský kraj
0 0 0 0
01.05.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
4:1
Jihomoravský kraj a Vysočina
0 0 0 0
28.04.2024 Extraliga dorostu
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
5:9
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 2
27.04.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
SK Suchdol nad Lužnicí
6:2
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
26.04.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
3:2
HbC Zliv
0 0 0 0
21.04.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1:6
HBC Plzeň
0 0 0 0
20.04.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
10:0
HBC Prachatice
1 0 1 0
14.04.2024 Extraliga dorostu
SK Kelti 2008
9:1
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
13.04.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1:5
HC ŠD Písek
0 0 0 0
06.04.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
3:2
HBC Kladno
0 0 0 0
05.04.2024 Extraliga dorostu
SK Suchdol nad Lužnicí
3:4sn
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
31.03.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
4:1
TJ Blatná Datels
0 2 2 0
30.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
SK Inter Blovice
0:13
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 2
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
3:2sn
Hlavní město Praha
0 0 0 0
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Plzeňský kraj
1:2sn
Jihočeský kraj
0 0 0 1
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
5:2
Ústecký kraj
0 0 0 0
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Středočeský kraj
1:2
Jihočeský kraj
0 0 0 0
23.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
12:3
TJ Tatran Třemošná
1 1 2 0
17.03.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
11:1
TJ Tatran Třemošná
0 1 1 0
16.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Plzeň
9:3
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 1 1 0
10.03.2024 Extraliga dorostu
Elba DDM Ústí nad Labem
4:0
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
02.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
2:3sn
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
26.11.2023 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
6:1
HBC Prachatice
0 0 0 0
25.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0:5
SK Suchdol nad Lužnicí
0 0 0 0
19.11.2023 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
9:1
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
0 2 2 0
18.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Snack Dobřany
2:6
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1 0 1 0
17.11.2023 Extraliga dorostu
HBC Plzeň
3:2sn
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
11.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
7:3
SK Inter Blovice
0 0 0 0
05.11.2023 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
5:4sn
SK Kelti 2008
0 1 1 0
04.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HC ŠD Písek
4:2
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
22.10.2023 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
3:7
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 1 1 0
21.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Tatran Třemošná
0:11
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 2 2 0
15.10.2023 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
11:4
SK Suchdol nad Lužnicí
1 0 1 0
14.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
4:3
HBC Plzeň
1 0 1 0
08.10.2023 Extraliga dorostu
TJ Tatran Třemošná
1:3
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1 0 1 0
07.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Prachatice
2:11
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 1 1 0
01.10.2023 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1:4
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
30.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
7:1
TJ Blatná Datels
0 1 1 0
24.09.2023 Extraliga dorostu
HBC Kladno
4:3sn
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
23.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
SK Suchdol nad Lužnicí
3:4
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
16.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
5:1
TJ Snack Dobřany
0 0 0 0
09.09.2023 Extraliga dorostu
HBC Prachatice
2:3p
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
03.09.2023 O pohár starosty města Blovice
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
2:3sn
SK Rebel Praha
0 0 0 0
03.09.2023 O pohár starosty města Blovice
SK Inter Blovice
0:2
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 1 1 0
03.09.2023 O pohár starosty města Blovice
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
2:3
HBC Plzeň
0 0 0 0
02.09.2023 O pohár starosty města Blovice
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
2:3
HBC Hostivař
1 0 1 0
02.09.2023 O pohár starosty města Blovice
Wolves Chomutov
5:3
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 2
01.09.2023 Extraliga dorostu
HbC Zliv
4:5p
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
Sezóna 2023-2024 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Play-Off Jihočeský kraj útočník 1 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U15 - Final Four - Základní část Jihočeský kraj útočník 3 0 0 0 0 0 0
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice útočník 4 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ Jihočeský kraj útočník 4 0 0 0 0 0 1
O pohár starosty města Blovice - Základní část TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice útočník 5 1 1 2 0 0 2
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Nadstavba - Skupina A TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice útočník 6 0 2 2 0 0 6
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice útočník 16 4 6 10 2 0 2
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice útočník 20 2 7 9 1 0 2
Sezóna 2022-2023 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ SK Pedagog České Budějovice útočník 6 0 0 0 0 0 0
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část SK Pedagog České Budějovice útočník 22 7 13 20 2 0 0
Sezóna 2021-2022 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 5 - Play-Off SK Pedagog České Budějovice útočník 2 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Kvalifikační turnaj 5 - Skupina A SK Pedagog České Budějovice útočník 2 0 1 1 0 0 0
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část SK Pedagog České Budějovice útočník 15 3 3 6 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část SK Pedagog České Budějovice útočník 17 12 16 28 2 0 4
Sezóna 2020-2021 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část SK Pedagog České Budějovice útočník 4 0 3 3 0 0 0
Sezóna 2019-2020 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část SK Pedagog České Budějovice útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2018-2019 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Jih + Západ - Základní část SK Pedagog České Budějovice útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0