Datum | Kolo | Soutěž | Domácí | Skóre | Hosté | G | A | B | TM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
2:0 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
15.06.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
14.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0:3 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.06.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Hradec Králové 1988
|
1:9 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.06.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:3 |
HBC Hradec Králové 1988
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
3:6 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
19.05.2024 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
3:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
18.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
2:1 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
12.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
7:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
11.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
4:7 |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
08.05.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1:5 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.05.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:5 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.05.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
10:0 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
1 | 2 | 3 | 2 | |
28.04.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
8:2 |
HBC Orlík Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 2 | |
14.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
13:3 |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
07.04.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:1 |
HBC Prachatice
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
31.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
5:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
30.03.2024 | Extraliga dorostu |
HbC Zliv
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
24.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:4 |
HBC Plzeň
|
0 | 0 | 0 | 2 | |
17.03.2024 | Extraliga dorostu |
SK Kelti 2008
|
3:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
16.03.2024 | Extraliga juniorů |
HBC Prachatice
|
0:3 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
10.03.2024 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
4:0 |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
09.03.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
Wolves Chomutov
|
7:8sn |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
03.03.2024 | Extraliga dorostu |
TJ Blatná Datels
|
1:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
1 | 1 | 2 | 0 | |
02.03.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
16:1 |
HSÚ Sharks Neštěmice
|
3 | 1 | 4 | 0 | |
25.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
4:5 |
HBC Black&White Děčín
|
1 | 1 | 2 | 2 | |
18.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Orlík Ústí nad Labem
|
3:6 |
HBC Black&White Děčín
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
11.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ SHC Warriors Chlumec
|
6:5 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
04.02.2024 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
9:3 |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
26.11.2023 | Extraliga dorostu |
TJ Tatran Třemošná
|
2:7 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
18.11.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HbC Kings Teplice
|
2:8 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
12.11.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Kladno
|
2:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
05.11.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
8:0 |
HbC Zliv
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
28.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Prachatice
|
0:10 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
22.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
14:2 |
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
21.10.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Foreads Ústí nad Labem
|
5:6 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
15.10.2023 | Extraliga dorostu |
HBC Plzeň
|
4:6 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
08.10.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
3:2 |
SK Kelti 2008
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
07.10.2023 | Extraliga juniorů |
HBC Kladno
|
1:2p |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
01.10.2023 | Extraliga dorostu |
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
30.09.2023 | Extraliga dorostu |
SK Suchdol nad Lužnicí
|
1:12 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
24.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
6:2 |
TJ Blatná Datels
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
23.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
Wolves Chomutov
|
4:8 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 3 | 3 | 2 | |
17.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HBC Black&White Děčín
|
14:1 |
HbC Kings Teplice
|
0 | 2 | 2 | 0 | |
10.09.2023 | Oblastní liga - Čechy Sever |
HSÚ Pivní veteráni Ústí nad Labem
|
8:6 |
HBC Black&White Děčín
|
0 | 1 | 1 | 0 | |
10.09.2023 | Extraliga dorostu |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
18:2 |
TJ Tatran Třemošná
|
1 | 0 | 1 | 0 | |
27.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HBC Plzeň
|
1:0 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 0 | 0 | 0 | |
26.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
HC Kert Park Praha
|
1:4 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
0 | 1 | 1 | 4 | |
26.08.2023 | Memoriál Libora Topolánka 2023 |
Elba DDM Ústí nad Labem
|
5:1 |
HBC Hradec Králové 1988
|
0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2023-2024 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga dorostu - Final Four - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Nadstavba - Skupina Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga juniorů - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Final Four - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Play-Off - Čtvrtfinále | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Memoriál Libora Topolánka 2023 - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
Oblastní liga - Čechy Sever - Play-Off | HBC Black&White Děčín | útočník | 4 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 4 |
Extraliga dorostu - Nadstavba - Skupina A - Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Oblastní liga - Čechy Sever - Základní část | HBC Black&White Děčín | útočník | 12 | 5 | 10 | 15 | 0 | 0 | 6 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 19 | 3 | 10 | 13 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2022-2023 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Play-Off | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Finálový turnaj - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Kvalifikace - Skupina B | Elba DDM Ústí nad Labem | obránce | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 |
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 21 | 3 | 3 | 6 | 2 | 0 | 14 |
Sezóna 2021-2022 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liga starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 16 | 2 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2020-2021 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Letní Pohár mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
Letní Pohár starších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sezóna 2019-2020 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 10 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 |
Sezóna 2018-2019 | Tým | Post | Z | G | A | B | ppg | shg | PIM |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Přebor přípravek Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník/obránce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Přebor mladších žáků - Čechy Střed + Sever - Základní část | Elba DDM Ústí nad Labem | útočník | 5 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |