Tadeáš Gutwirth

útočník 31. 07. 2010 13 let
Datum Kolo Soutěž Domácí Skóre Hosté G A B TM
21.04.2024 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
0:0
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
13.04.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
1:9
HBC Plzeň
0 0 0 0
07.04.2024 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
2:4
SK Kelti 2008
0 0 0 0
06.04.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Prachatice
0:5
TJ Blatná Datels
0 1 1 0
01.04.2024 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
3:4
HbC Zliv
0 0 0 0
31.03.2024 Extraliga dorostu
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
4:1
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
3:2sn
Hlavní město Praha
0 0 0 0
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Plzeňský kraj
1:2sn
Jihočeský kraj
0 0 0 0
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Jihočeský kraj
5:2
Ústecký kraj
0 1 1 0
29.03.2024 Turnaj krajských výběrů U15
Středočeský kraj
1:2
Jihočeský kraj
0 1 1 0
17.03.2024 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
6:1
SK Suchdol nad Lužnicí
0 0 0 0
16.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
1:19
SK Suchdol nad Lužnicí
0 0 0 0
15.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HC ŠD Písek
7:1
TJ Blatná Datels
1 0 1 2
10.03.2024 Extraliga dorostu
TJ Tatran Třemošná
2:4
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
09.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Snack Dobřany
10:3
TJ Blatná Datels
1 2 3 2
03.03.2024 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
1:6
Elba DDM Ústí nad Labem
0 0 0 0
02.03.2024 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
2:3sn
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
1 0 1 0
25.02.2024 Challenge Cup 2024
Pardubický kraj U15
2:0
Camp U14 - Modrý Tým
0 0 0 0
25.02.2024 Challenge Cup 2024
Camp U14 - Modrý Tým
3:2
Camp U14 - Červený Tým
1 0 1 0
25.02.2024 Challenge Cup 2024
Camp U14 - Modrý Tým
1:3
Česko - Ženy
0 0 0 0
25.02.2024 Challenge Cup 2024
SK Hokejbal Letohrad
4:2
Camp U14 - Modrý Tým
0 0 0 0
27.01.2024 Dobřanský Pohár 2024
SHC Belpa 1107
0:3
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
27.01.2024 Dobřanský Pohár 2024
TJ Blatná Datels
3:2
Česko - Ženy
0 0 0 0
27.01.2024 Dobřanský Pohár 2024
TJ Tatran Třemošná
1:6
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
27.01.2024 Dobřanský Pohár 2024
TJ Blatná Datels
0:2
TJ Snack Dobřany
0 0 0 0
19.11.2023 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
9:2
HBC Prachatice
1 0 1 2
18.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
3:4
SK Inter Blovice
0 1 1 2
12.11.2023 Extraliga dorostu
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
6:9
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
11.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Tatran Třemošná
0:3
TJ Blatná Datels
0 1 1 6
10.11.2023 Extraliga dorostu
SK Kelti 2008
16:1
TJ Blatná Datels
0 0 0 0
05.11.2023 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
0:4
HBC Plzeň
0 0 0 0
04.11.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
HBC Plzeň
9:1
TJ Blatná Datels
0 0 0 2
28.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
3:6
HBC Prachatice
0 1 1 2
22.10.2023 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
3:7
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
0 0 0 0
14.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
SK Suchdol nad Lužnicí
10:4
TJ Blatná Datels
0 1 1 0
07.10.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
4:5
TJ Snack Dobřany
1 0 1 0
01.10.2023 Extraliga dorostu
TJ Blatná Datels
10:0
TJ Tatran Třemošná
0 2 2 0
30.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TGB Swietelsky Pedagog České Budějovice
7:1
TJ Blatná Datels
0 1 1 0
23.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
0:10
HC ŠD Písek
0 0 0 0
16.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
SK Inter Blovice
4:5
TJ Blatná Datels
3 1 4 2
09.09.2023 Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ
TJ Blatná Datels
4:6
TJ Tatran Třemošná
2 2 4 0
Sezóna 2023-2024 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Dobřanský Pohár 2024 - Základní část TJ Blatná Datels útočník 4 0 0 0 0 0 0
Turnaj krajských výběrů U15 - Skupina Západ Jihočeský kraj útočník 4 0 2 2 0 0 0
Challenge Cup 2024 - Základní část Camp U14 - Modrý Tým útočník 4 1 0 1 0 0 0
Extraliga dorostu - Základní část - Divize Západ TJ Blatná Datels útočník 12 1 2 3 0 0 2
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část TJ Blatná Datels útočník 16 9 11 20 0 0 18
Sezóna 2022-2023 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Turnaje mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Turnaj JIH - 2 TJ Blatná Datels útočník 2 1 3 4 0 0 0
Turnaje mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Turnaj JIH - 3 TJ Blatná Datels útočník 2 2 3 5 0 0 0
Turnaje mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Turnaj JIH - 4 TJ Blatná Datels útočník 2 5 4 9 0 0 3
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část TJ Blatná Datels útočník 16 20 26 46 0 1 3
Sezóna 2021-2022 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Liga starších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část TJ Blatná Datels útočník 9 1 6 7 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část TJ Blatná Datels útočník 10 7 1 8 0 0 2
Sezóna 2020-2021 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část TJ Blatná DATELS útočník 0 0 0 0 0 0 0
Přebor mladších žáků - Čechy Jih + Západ - Základní část TJ Blatná Datels obránce 1 0 0 0 0 0 0
Sezóna 2019-2020 Tým Post Z G A B ppg shg PIM
Přebor přípravek - Čechy Jih - Základní část TJ Blatná Datels útočník/obránce 0 0 0 0 0 0 0