Detailní statistiky - Liga starších žáků

LÍDŘI STATISTIK
Hráči
Brankáři
Týmy
Vyšší tresty
Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Jan Pavlík SK Suchdol nad Lužnicí U/O 10 50 26 24 3 2 4
2. Matěj Pavlíček HBC Plzeň U 8 46 22 24 1 2 6
3. Michaela Krásová SK Suchdol nad Lužnicí U 7 24 9 15 1 2 8
4. David Němčák HC Buldoci Stříbro U 9 22 16 6 5 1 4
5. Matěj Kárník HBC Plzeň U 9 21 14 7 1 1 16
6. David Eichler HBC Plzeň U 10 20 8 12 3 1 18
7. Jakub Lálík SK Suchdol nad Lužnicí U 8 19 14 5 1 0 4
8. Rostislav Škarda SK Suchdol nad Lužnicí U 9 19 10 9 1 1 4
9. Matyáš Procházka HBC Plzeň U 10 18 9 9 2 2 0
10. Milan Šmajcl HBC Prachatice U 9 17 9 8 2 0 10
11. Lukáš Macků SK Suchdol nad Lužnicí U/O 10 15 7 8 4 0 8
12. Šimon Daniel HBC Prachatice U 9 15 6 9 0 0 0
13. Jonáš Novák HBC Prachatice U 8 14 9 5 3 0 6
14. Jan Pavel Beneš HBC Plzeň U 10 12 7 5 1 0 2
15. Jan Fafejta HBC Prachatice U 9 11 7 4 1 1 0
16. Oliver Dráb SK Suchdol nad Lužnicí U 10 10 6 4 0 0 8
17. Petr Vojáček HC Buldoci Stříbro U 7 10 4 6 0 0 8
18. Adam Heczko HBC Plzeň U 10 10 3 7 0 1 29
19. Ondřej Liebl SK Pedagog České Budějovice U 8 10 2 8 0 0 2
20. Milan Vrbka SK Suchdol nad Lužnicí U 10 9 3 6 1 1 10
21. Jan Chabina HBC Plzeň U 8 7 5 2 0 0 4
22. Vojtěch Štrobl SK Suchdol nad Lužnicí O 8 7 3 4 1 0 6
23. Jakub Krása SK Suchdol nad Lužnicí O 8 7 1 6 0 0 2
24. Jolana Becková HBC Prachatice U 7 6 5 1 2 0 0
25. Viktor Ondráš HC Buldoci Stříbro U 2 6 4 2 1 0 2
26. Ondřej Makovička HBC Prachatice O 8 6 2 4 0 1 2
27. Lukáš Kvítek SK Pedagog České Budějovice U 8 5 3 2 0 0 2
28. Karel Pávek SK Pedagog České Budějovice U 7 5 3 2 1 0 2
29. Tereza Kotlíková HBC Prachatice U 6 5 2 3 0 1 4
30. Jáchym Dobrý HBC Plzeň U 8 5 2 3 0 1 0
31. Adam Obr HBC Plzeň U 9 5 2 3 0 0 0
32. Eliška Hrbáčková TJ Tatran Třemošná U 10 5 2 3 1 0 24
33. Denis Hrabák HBC Plzeň U 7 5 1 4 0 0 4
34. Štěpán Kozák HC Buldoci Stříbro O 9 5 1 4 0 0 4
35. Matěj Ruml HBC Plzeň U 7 5 1 4 0 0 4
36. Miroslav Maťcha HBC Prachatice O 8 5 0 5 0 0 8
37. Kristián Strnad HBC Plzeň U 7 4 3 1 0 0 2
38. Jakub Makovička HBC Prachatice U 8 4 2 2 0 0 4
39. Jakub Gawenda TJ Tatran Třemošná U 2 4 2 2 0 0 0
40. Jakub Kučera HBC Plzeň U 10 4 1 3 0 0 10
41. Tereza Brunclíková HC Buldoci Stříbro U 9 4 1 3 0 0 0
42. Tereza Burešová HC Buldoci Stříbro U 9 4 0 4 0 0 0
43. Jakub Kucharski TJ Tatran Třemošná U 3 3 3 0 0 0 2
44. Martin Olach TJ Tatran Třemošná U 7 3 2 1 1 0 4
45. Václav Koc HBC Plzeň U 9 3 2 1 0 0 6
46. Matěj Míkovec TJ Tatran Třemošná U 10 3 2 1 0 0 6
47. David Martinec HC Buldoci Stříbro U/O 3 3 1 2 0 0 4
48. Patrik Hanus SK Suchdol nad Lužnicí U 9 3 1 2 1 0 35
49. Matyáš Klement HBC Prachatice O 8 3 0 3 0 0 6
50. Jiří Kadlec HBC Prachatice O 5 3 0 3 0 0 0
51. Nikola Švecová HC Buldoci Stříbro U 9 2 2 0 0 0 0
52. Filip Janiš SK Pedagog České Budějovice U 6 2 2 0 0 0 0
53. Jan Kučera HC Buldoci Stříbro U/O 8 2 1 1 0 0 4
54. Jakub Korčák HBC Plzeň U 8 2 1 1 0 0 2
55. Tomáš Mazanec SK Pedagog České Budějovice U 7 2 1 1 0 0 0
56. Vojtěch Krajánek SK Pedagog České Budějovice O 4 2 1 1 0 0 2
57. Ondřej Čečil HC Buldoci Stříbro O 8 2 0 2 0 0 4
58. Matěj Bárta SK Pedagog České Budějovice O 8 2 0 2 0 0 6
59. Pavel Haas HC Buldoci Stříbro U/O 7 2 0 2 0 0 6
60. Matouš Urbanec SK Pedagog České Budějovice U/O 5 2 0 2 0 0 2
61. Matěj Remeš HBC Plzeň U 9 2 0 2 0 0 6
62. Ondřej Zobal HC Buldoci Stříbro O 9 2 0 2 0 0 8
63. Pavel Švec HC Buldoci Stříbro U 9 1 1 0 0 1 4
64. Matěj Dvořák SK Pedagog České Budějovice O 3 1 1 0 0 0 4
65. Jan Štěpánek HBC Prachatice U/O 1 1 1 0 1 0 2
66. Filip Fafejta TJ Tatran Třemošná O 10 1 1 0 1 0 2
67. Nela Kronďáková TJ Tatran Třemošná U 5 1 1 0 0 0 2
68. Pavel Pohanka SK Suchdol nad Lužnicí U 2 1 0 1 0 0 2
69. Veronika Červíková HBC Prachatice O 5 1 0 1 0 0 6
70. Petr Voráček TJ Tatran Třemošná O 10 1 0 1 0 0 0
71. David Podhora SK Pedagog České Budějovice U/O 4 1 0 1 0 0 6
72. Oleksandr Foynetskyy HC Buldoci Stříbro U/O 3 1 0 1 0 0 4
73. Matěj Kozlík TJ Tatran Třemošná U/O 10 1 0 1 0 0 4
74. Pavel Dušek SK Suchdol nad Lužnicí U/O 7 1 0 1 0 0 0
75. Eliška Růžičková SK Pedagog České Budějovice O 6 1 0 1 0 0 0
76. Jaromír Trnka TJ Tatran Třemošná U/O 10 1 0 1 0 0 12
77. Tomáš Dvořák HBC Prachatice U 5 1 0 1 0 0 0
78. Pavel Buzinkay HBC Plzeň U/O 1 1 0 1 0 0 2
79. Patricie Plecerová HBC Prachatice O 5 1 0 1 0 0 0
80. Michal Jašek SK Pedagog České Budějovice U 3 1 0 1 0 0 0
81. Patrik Mazreku SK Pedagog České Budějovice O 4 1 0 1 0 0 0
82. Petr Chval HBC Prachatice U 6 1 0 1 0 0 0
83. Kristýna Štěpková HBC Prachatice O 6 1 0 1 0 0 6
84. Matyáš Kalaš TJ Tatran Třemošná U/O 0 0 0 0 0 0 0
85. Filip Kunc HBC Prachatice O 9 0 0 0 0 0 0
86. Ondřej Čunát SK Pedagog České Budějovice U 4 0 0 0 0 0 0
87. Matěj Kocourek TJ Tatran Třemošná U 3 0 0 0 0 0 0
88. Roman Dufek HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
89. Zdeněk Tůma HBC Prachatice U 5 0 0 0 0 0 0
90. Jan Stárek HBC Prachatice U/O 1 0 0 0 0 0 0
91. Frederik Vrzák HBC Plzeň U/O 0 0 0 0 0 0 0
92. Jan Podolák SK Suchdol nad Lužnicí U/O 0 0 0 0 0 0 0
93. Matyáš Hušák TJ Tatran Třemošná U 2 0 0 0 0 0 0
94. Sanny Uhlíková HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
95. Marek Červený TJ Tatran Třemošná U/O 1 0 0 0 0 0 0
96. Josef Vůch TJ Tatran Třemošná U 7 0 0 0 0 0 0
97. Matěj Stőhr HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
98. Jan Meiner HBC Plzeň U 1 0 0 0 0 0 0
99. Veronika Pauleová HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
100. Lukáš Proisl SK Suchdol nad Lužnicí U/O 0 0 0 0 0 0 0
101. Marek Dufek HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
102. Petr Janda TJ Tatran Třemošná U/O 0 0 0 0 0 0 0
103. Jakub Čunát SK Pedagog České Budějovice U 4 0 0 0 0 0 0
104. Martin Willmann HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
105. Jakub Dobrý TJ Tatran Třemošná U/O 0 0 0 0 0 0 0
106. Lukáš Tolar HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
107. Jan Král TJ Tatran Třemošná U 10 0 0 0 0 0 0
108. Jan Hajný SK Suchdol nad Lužnicí O 3 0 0 0 0 0 25
109. Jakub Berger TJ Tatran Třemošná U 5 0 0 0 0 0 0
110. Jiří Kudlík HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
111. Matěj Lakomý SK Suchdol nad Lužnicí U/O 0 0 0 0 0 0 0
112. Daniel Hengerič HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
113. Martin Král HBC Plzeň U 2 0 0 0 0 0 2
114. Matyáš Balek HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
115. Daniel Feiferlík TJ Tatran Třemošná U 2 0 0 0 0 0 6
116. Adam Trávníček HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
117. Matěj Kubeš TJ Tatran Třemošná U/O 0 0 0 0 0 0 0
118. Matyáš Rajwa HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
119. Zbyněk Benč HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
120. Denis Honomichl TJ Tatran Třemošná U 2 0 0 0 0 0 0
121. Tomáš Vávra SK Pedagog České Budějovice U 4 0 0 0 0 0 2
122. Jakub Průša HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
123. Alex Kupčík HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
124. David Jirásek SK Pedagog České Budějovice U 7 0 0 0 0 0 0
125. Marek Koláček HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
126. Rostyslav Kuptsov TJ Tatran Třemošná U 10 0 0 0 0 0 0
127. Karla Neubergerová HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
128. Eduard Dráb SK Suchdol nad Lužnicí U 2 0 0 0 0 0 0
129. Tomáš Štrunc HC Buldoci Stříbro U/O 1 0 0 0 0 0 25
130. Radim Černý HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
131. Tadeáš Bača SK Pedagog České Budějovice U 0 0 0 0 0 0 0
132. Jan Sláma HBC Prachatice U/O 0 0 0 0 0 0 0
133. Daniel Loge HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
134. Matěj Nikl HBC Prachatice U 7 0 0 0 0 0 0
135. David Kořínek HC Buldoci Stříbro U/O 0 0 0 0 0 0 0
136. David Olach TJ Tatran Třemošná U 10 0 0 0 0 0 4
Všichni
Odchytáno +40%
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. František Pohanka SK Suchdol nad Lužnicí 6 150 0 7 2.1 0 -7 0 0 3
2. Jakub Růžička HC Buldoci Stříbro 9 405 0 51 5.67 0 -51 2 0 0
3. Jan Pešek HBC Prachatice 5 59 0 3 2.26 0 -3 0 0 3
4. Adam Míkovec TJ Tatran Třemošná 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Tomáš Vrbka SK Suchdol nad Lužnicí 9 300 0 36 5.4 0 -36 0 0 0
6. Čeněk Neruda SK Pedagog České Budějovice 8 360 0 35 4.38 0 -35 0 0 1
7. Justýna Plecerová HBC Prachatice 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Ondřej Kočka HBC Plzeň 10 282 0 13 2.07 0 -13 0 0 4
9. Jakub Kucharski TJ Tatran Třemošná 5 225 0 40 8 0 -40 0 0 0
10. Marek Fleischman HBC Prachatice 9 345 0 24 3.13 0 -24 0 0 2
11. Vojtěch Šebek HBC Plzeň 8 167 0 9 2.42 0 -9 2 0 3
12. Matěj Baumruk TJ Tatran Třemošná 5 225 0 43 8.6 0 -43 0 0 0
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Jakub Růžička HC Buldoci Stříbro 9 405 0 51 5.67 0 -51 2 0 0
2. Tomáš Vrbka SK Suchdol nad Lužnicí 9 300 0 36 5.4 0 -36 0 0 0
3. Čeněk Neruda SK Pedagog České Budějovice 8 360 0 35 4.38 0 -35 0 0 1
4. Ondřej Kočka HBC Plzeň 10 282 0 13 2.07 0 -13 0 0 4
5. Jakub Kucharski TJ Tatran Třemošná 5 225 0 40 8 0 -40 0 0 0
6. Marek Fleischman HBC Prachatice 9 345 0 24 3.13 0 -24 0 0 2
7. Matěj Baumruk TJ Tatran Třemošná 5 225 0 43 8.6 0 -43 0 0 0
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. HBC Plzeň 11 9 0 1 2 83:24 0 7.55 2.18 8 0 21 38.1 6 8 41 85.37 115 10
2. HBC Prachatice 11 8 0 0 3 50:31 0 4.55 2.82 9 6 35 25.71 6 3 22 72.73 54 5
3. SK Suchdol nad Lužnicí 10 6 0 0 4 66:43 0 6.60 4.30 12 3 29 41.38 8 6 31 74.19 112 11
4. SK Pedagog České Budějovice 10 4 1 1 6 31:43 0 3.10 4.30 2 2 15 13.33 2 0 15 86.67 32 3
5. HC Buldoci Stříbro 10 4 1 0 6 34:53 0 3.40 5.30 6 3 31 19.35 8 2 28 71.43 79 8
6. TJ Tatran Třemošná 10 0 0 0 10 13:83 0 1.30 8.30 3 5 34 8.82 10 0 28 64.29 66 7

HBC Plzeň

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Heczko Adam 44857 163251 > 5 - 21. 09. 2019
2. Heczko Adam 44857 163251 > OK - 21. 09. 2019

HC Buldoci Stříbro

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Štrunc Tomáš 47264 163258 > OK - 13. 10. 2019
2. Štrunc Tomáš 47264 163258 > 5 - 13. 10. 2019

SK Suchdol nad Lužnicí

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Hajný Jan 43914 163261 > OK - 19. 10. 2019
2. Hajný Jan 43914 163261 > 5 - 19. 10. 2019
3. Hanus Patrik 40415 163251 > 5 - 21. 09. 2019
4. Hanus Patrik 40415 163251 > OK - 21. 09. 2019

Partneři českého hokejbalu