Detailní statistiky - Liga starších žáků

Poř. Hráč Tým Post Z B G A ppg shg TM
1. Oliver Dráb SK Suchdol nad Lužnicí U 3 16 7 9 2 0 0
2. Martin Král HBC Plzeň U 4 14 8 6 0 1 2
3. Jan Pavlík SK Suchdol nad Lužnicí U 2 14 7 7 0 0 4
4. Michaela Krásová SK Suchdol nad Lužnicí U 2 13 6 7 0 0 2
5. Rostislav Škarda SK Suchdol nad Lužnicí U 3 12 6 6 2 0 14
6. Zdeněk Fryč HBC Plzeň U 3 12 5 7 1 0 2
7. Filip Kotrouš HBC Plzeň U 4 10 8 2 1 0 12
8. Václav Koc HBC Plzeň U 4 10 4 6 0 0 4
9. Tereza Kotlíková HBC Prachatice U 4 9 6 3 0 1 2
10. Matyáš Procházka HBC Plzeň U 4 9 6 3 0 0 0
Zobrazena 1. - 10 položka z celkových 156
Poř. Jméno Tým Z M ÚSP(%) IG %IG SA Svs TM A SO
1. Marek Fleischman HBC Prachatice 3 94 96.88 2 0.95 64 62 0 0 1
2. Ondřej Kočka HBC Plzeň 2 90 95.45 1 0.5 22 21 0 1 1
3. Vojtěch Šebek HBC Plzeň 2 90 88.68 6 3 53 47 0 0 1
4. Čeněk Neruda SK Pedagog České Budějovice 2 90 87.10 4 2 31 27 0 0 1
5. Vojtěch Válek HBC Prachatice 3 85 86.21 4 2.11 29 25 0 0 1
6. Matěj Baumruk TJ Tatran Třemošná 3 135 86.08 11 3.67 79 68 0 0 0
7. Jan Michal SK Pedagog České Budějovice 1 45 82.76 5 5 29 24 0 0 0
8. Matouš Ehrlich TJ Blatná Datels 3 135 78.74 37 12.33 174 137 0 0 0
9. Martin Kalát SK Suchdol nad Lužnicí 3 135 75.76 16 5.33 66 50 0 0 0
10. Jáchym Baláž TJ Snack Dobřany 2 72 63.41 30 18.72 82 52 0 0 0
Zobrazena 1. - 10 položka z celkových 14
# Tým Z V VP PP P Skóre B PVG PIG VPŘ IPŘ PŘ% IOS VOS OS OS% TM øTM
1. HBC Plzeň 4 3 0 0 1 52:7 9 13.00 1.75 6 0 11 54.55 0 4 14 100 42 11
2. HBC Prachatice 4 3 0 0 1 30:6 9 7.50 1.50 2 0 4 50 0 2 10 100 20 5
3. SK Suchdol nad Lužnicí 3 3 0 0 0 41:16 9 13.67 5.33 5 0 15 33.33 4 0 13 69.23 28 9
4. SK Pedagog České Budějovice 3 2 0 0 1 13:9 6 4.33 3.00 0 1 4 0 1 1 5 80 10 3
5. TJ Snack Dobřany 4 1 0 0 3 18:55 3 4.50 13.75 2 2 6 33.33 5 0 6 16.67 49 12
6. TJ Tatran Třemošná 4 1 0 0 3 5:19 3 1.25 4.75 0 0 4 0 2 0 6 66.67 12 3
7. TJ Blatná Datels 4 0 0 0 4 10:57 0 2.50 14.25 2 4 18 11.11 5 0 8 37.5 16 4

HBC Plzeň

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Kotrouš Filip 44758 166764 > 10 - 10. 10. 2020

TJ Snack Dobřany

Poř. Příjmení a jméno. Reg. č. Vyšší trest (č. utkání > trest - datum)
1. Vajda Radek 43703 166759 > 10 - 03. 10. 2020
2. Výrut Tadeáš 47561 166758 > 5 - 27. 09. 2020
3. Výrut Tadeáš 47561 166758 > OK - 27. 09. 2020