Extraliga dorostu
ne 26. 05. 2019
13:00
č.z.: 5132
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 19. 05. 2019
13:30
č.z.: 5084
Místo: Praha - Palmovka
HBC Hostivař
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 12. 05. 2019
13:00
č.z.: 5121
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Prachatice
ne 05. 05. 2019
11:30
č.z.: 5118
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008
ne 21. 04. 2019
10:30
č.z.: 5062
Místo: Praha - Palmovka
TJ KOVO Praha
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
pá 19. 04. 2019
13:00
č.z.: 5078
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC ALPIQ Kladno
so 13. 04. 2019
15:30
č.z.: 5105
Místo: stí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 13. 04. 2019
11:00
č.z.: 5015
Místo: stí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 31. 03. 2019
14:30
č.z.: 5094
Místo: stí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 31. 03. 2019
10:30
č.z.: 5004
Místo: Ústí nad Labem
Elba DDM Ústí nad Labem
SK Suchdol nad Lužnicí
so 30. 03. 2019
14:00
č.z.: 5095
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň
so 23. 03. 2019
16:00
č.z.: 5087
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Suchdol nad Lužnicí
ne 17. 03. 2019
11:30
č.z.: 5129
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař
ne 10. 03. 2019
13:00
č.z.: 5067
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC ALPIQ Kladno
ne 03. 03. 2019
13:00
č.z.: 5073
Místo: Beroun - Hlinky
SK Kelti 2008
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 02. 03. 2019
11:30
č.z.: 5051
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Prachatice
ne 18. 11. 2018
11:30
č.z.: 5060
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Elba DDM Ústí nad Labem
so 17. 11. 2018
15:00
č.z.: 5049
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
Elba DDM Ústí nad Labem
so 17. 11. 2018
14:00
č.z.: 5069
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Rakovník
ne 28. 10. 2018
15:00
č.z.: 5042
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
so 20. 10. 2018
14:00
č.z.: 5039
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Hostivař
ne 14. 10. 2018
15:00
č.z.: 5123
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 14. 10. 2018
11:00
č.z.: 5033
Místo: Kladno u ZS
HBC ALPIQ Kladno
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
ne 14. 10. 2018
09:00
č.z.: 5031
Místo: Suchdol nad Lužnicí
SK Suchdol nad Lužnicí
HBC Prachatice
so 06. 10. 2018
11:00
č.z.: 5028
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
SK Kelti 2008
pá 28. 09. 2018
15:00
č.z.: 5107
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
pá 28. 09. 2018
11:00
č.z.: 5017
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
TJ KOVO Praha
so 08. 09. 2018
14:00
č.z.: 5005
Místo: Jindřichův Hradec
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
HBC Plzeň