Útočníci

Martin Balíček
13. 10. 1981
Jan Čech
17. 10. 1993
Jaroslav Čech
30. 01. 1991
Tomáš Fiřt
21. 05. 1984
Martin Holý
09. 05. 1986
Adam Hora
07. 12. 1995
Matouš Hrdlička
27. 04. 1987
Matěj Kepka
10. 10. 1995
Lukáš Komanec
14. 10. 1999
Radek Komanec
27. 07. 1971
Martin Krša
01. 12. 1997
Zdeněk Kubeš
13. 06. 1979
Daniel Mašek
15. 06. 2000
Jaroslav Pop
22. 01. 1999
Josef Rippl
29. 12. 1987
Martin Rubner
16. 03. 1977
Václav Schejbal
30. 10. 1980
Petr Škarecký
12. 08. 1976
Ladislav Svoboda
15. 03. 2000
Filip Toman
01. 05. 1998
Marek Toman
19. 09. 1985
Ondřej Ulč
16. 05. 1996
Ondřej Vaníček
27. 10. 1992
Jan Vetýška
09. 08. 1987
Viktor Vodrážka
22. 10. 1972
Jakub Žatkovič
03. 02. 2000
David Zeman
26. 05. 1986
Jiří Žižka
03. 01. 1986
Trenér: Ladislav Svoboda (607129918 )
Vedoucí: Marek Toman (606791343 )