2. Liga

č.z.: 41073 - Místo: Dobřany
ne 08. 03. 2020
17:00
č.z.: 41073
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41072 - Místo: Plzeň - hala
ne 08. 03. 2020
09:00
č.z.: 41072
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň B
č.z.: 41074 - Místo: Štruncovy sady
so 07. 03. 2020
14:00
č.z.: 41074
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41075 - Místo: Štruncovy sady
so 07. 03. 2020
10:00
č.z.: 41075
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
SK Horní Bříza
č.z.: 41071 - Místo: Plzeň - hala
so 07. 03. 2020
09:00
č.z.: 41071
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
HBC Kasejovice
č.z.: 41067 - Místo: Dobřany
ne 01. 03. 2020
17:00
č.z.: 41067
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
HBC Plzeň-Litice B
č.z.: 41066 - Místo: Třemošná
ne 01. 03. 2020
13:30
č.z.: 41066
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41059 - Místo: Plzeň - hala
ne 01. 03. 2020
11:00
č.z.: 41059
Místo: Plzeň - hala
HBC Taurus Plzeň
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41070 - Místo: Plzeň - hala
so 29. 02. 2020
18:30
č.z.: 41070
Místo: Plzeň - hala
HBC Taurus Plzeň
SHC Viktoria Plzeň
č.z.: 41068 - Místo: Plzeň - hala
so 29. 02. 2020
13:00
č.z.: 41068
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41069 - Místo: Blatná
so 29. 02. 2020
10:00
č.z.: 41069
Místo: Blatná
HBC Kasejovice
HBC Rolling Balwans Plzeň
č.z.: 41061 - Místo: Plzeň - hala
ne 08. 12. 2019
17:00
č.z.: 41061
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41065 - Místo: Horní Bříza
ne 08. 12. 2019
14:00
č.z.: 41065
Místo: Horní Bříza
SK Horní Bříza
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41063 - Místo: Štruncovy sady
so 07. 12. 2019
14:00
č.z.: 41063
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
HBC Plzeň B
č.z.: 41062 - Místo: Blatná
so 07. 12. 2019
10:00
č.z.: 41062
Místo: Blatná
HBC Kasejovice
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41064 - Místo: Štruncovy sady
so 07. 12. 2019
10:00
č.z.: 41064
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Snack Dobřany B
č.z.: 41057 - Místo: Plzeň - hala
ne 01. 12. 2019
18:00
č.z.: 41057
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41056 - Místo: Dobřany
ne 01. 12. 2019
17:00
č.z.: 41056
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
SK Horní Bříza
č.z.: 41019 - Místo: Třemošná
ne 01. 12. 2019
13:30
č.z.: 41019
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň-Litice B
č.z.: 41060 - Místo: Plzeň - hala
so 30. 11. 2019
09:00
č.z.: 41060
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
HBC Rolling Balwans Plzeň
č.z.: 41054 - Místo: Plzeň - hala
ne 24. 11. 2019
18:00
č.z.: 41054
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
SK Horní Bříza
č.z.: 41055 - Místo: Dobřany
ne 24. 11. 2019
17:00
č.z.: 41055
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41051 - Místo: Plzeň - hala
ne 24. 11. 2019
10:00
č.z.: 41051
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41052 - Místo: Štruncovy sady
so 23. 11. 2019
14:00
č.z.: 41052
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41053 - Místo: Blatná
so 23. 11. 2019
10:00
č.z.: 41053
Místo: Blatná
HBC Kasejovice
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41047 - Místo: Horní Bříza
ne 17. 11. 2019
14:00
č.z.: 41047
Místo: Horní Bříza
SK Horní Bříza
HBC Kasejovice
č.z.: 41046 - Místo: Třemošná
ne 17. 11. 2019
13:30
č.z.: 41046
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC Plzeň B
č.z.: 41050 - Místo: Plzeň - hala
ne 17. 11. 2019
10:00
č.z.: 41050
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41049 - Místo: Štruncovy sady
so 16. 11. 2019
14:00
č.z.: 41049
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
SHC Viktoria Plzeň
č.z.: 41048 - Místo: Štruncovy sady
so 16. 11. 2019
10:00
č.z.: 41048
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41045 - Místo: Plzeň - hala
ne 10. 11. 2019
18:00
č.z.: 41045
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
TJ Snack Dobřany B
č.z.: 41042 - Místo: Plzeň - hala
ne 10. 11. 2019
16:00
č.z.: 41042
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41041 - Místo: Plzeň - hala
ne 10. 11. 2019
14:00
č.z.: 41041
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Plzeň-Litice B
č.z.: 41043 - Místo: Plzeň - hala
so 09. 11. 2019
11:30
č.z.: 41043
Místo: Plzeň - hala
HBC Taurus Plzeň
SK Horní Bříza
č.z.: 41044 - Místo: Blatná
so 09. 11. 2019
10:00
č.z.: 41044
Místo: Blatná
HBC Kasejovice
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41036 - Místo: Dobřany
ne 03. 11. 2019
17:00
č.z.: 41036
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
HBC Kasejovice
č.z.: 41038 - Místo: Horní Bříza
ne 03. 11. 2019
14:00
č.z.: 41038
Místo: Horní Bříza
SK Horní Bříza
SHC Viktoria Plzeň
č.z.: 41037 - Místo: Třemošná
ne 03. 11. 2019
13:30
č.z.: 41037
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41039 - Místo: Štruncovy sady
ne 03. 11. 2019
09:30
č.z.: 41039
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Rolling Balwans Plzeň
č.z.: 41040 - Místo: Štruncovy sady
so 02. 11. 2019
17:30
č.z.: 41040
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41020 - Místo: Horní Bříza
ne 27. 10. 2019
14:00
č.z.: 41020
Místo: Horní Bříza
SK Horní Bříza
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41026 - Místo: Plzeň - hala
pá 25. 10. 2019
18:00
č.z.: 41026
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41034 - Místo: Dobřany
ne 20. 10. 2019
17:00
č.z.: 41034
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41031 - Místo: Stříbro
ne 20. 10. 2019
10:00
č.z.: 41031
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41032 - Místo: Plzeň - hala
ne 20. 10. 2019
09:00
č.z.: 41032
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
SK Horní Bříza
č.z.: 41033 - Místo: Plzeň - hala
so 19. 10. 2019
10:00
č.z.: 41033
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41035 - Místo: Blatná
so 19. 10. 2019
10:00
č.z.: 41035
Místo: Blatná
HBC Kasejovice
HBC Plzeň B
č.z.: 41027 - Místo: Dobřany
ne 13. 10. 2019
17:00
č.z.: 41027
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
SHC Viktoria Plzeň
č.z.: 41029 - Místo: Horní Bříza
ne 13. 10. 2019
14:00
č.z.: 41029
Místo: Horní Bříza
SK Horní Bříza
HC Buldoci Stříbro
č.z.: 41028 - Místo: Třemošná
ne 13. 10. 2019
13:30
č.z.: 41028
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
HBC Rolling Balwans Plzeň
č.z.: 41030 - Místo: Štruncovy sady
so 12. 10. 2019
10:00
č.z.: 41030
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň-Litice B
č.z.: 41023 - Místo: Plzeň - hala
ne 06. 10. 2019
11:00
č.z.: 41023
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
TJ Snack Dobřany B
č.z.: 41022 - Místo: Stříbro
ne 06. 10. 2019
10:00
č.z.: 41022
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41024 - Místo: Plzeň - hala
ne 06. 10. 2019
09:00
č.z.: 41024
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
HBC Plzeň B
č.z.: 41025 - Místo: Plzeň - hala
so 05. 10. 2019
18:00
č.z.: 41025
Místo: Plzeň - hala
HBC Taurus Plzeň
HBC Kasejovice
č.z.: 41021 - Místo: Štruncovy sady
so 05. 10. 2019
14:00
č.z.: 41021
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
SK Horní Bříza
č.z.: 41017 - Místo: Plzeň - hala
ne 29. 09. 2019
18:30
č.z.: 41017
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
HBC Rolling Balwans Plzeň
č.z.: 41018 - Místo: Stříbro
ne 29. 09. 2019
12:30
č.z.: 41018
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
TJ Snack Dobřany B
č.z.: 41016 - Místo: Blatná
so 28. 09. 2019
10:00
č.z.: 41016
Místo: Blatná
HBC Kasejovice
SHC Viktoria Plzeň
č.z.: 41013 - Místo: Stříbro
ne 22. 09. 2019
12:30
č.z.: 41013
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HBC Plzeň B
č.z.: 41014 - Místo: Plzeň - hala
ne 22. 09. 2019
11:00
č.z.: 41014
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
HBC Kasejovice
č.z.: 41012 - Místo: Štruncovy sady
so 21. 09. 2019
14:00
č.z.: 41012
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
TJ Snack Dobřany B
č.z.: 41011 - Místo: Štruncovy sady
so 21. 09. 2019
10:00
č.z.: 41011
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
TJ Tatran Třemošná
č.z.: 41015 - Místo: Plzeň - hala
so 21. 09. 2019
10:00
č.z.: 41015
Místo: Plzeň - hala
SHC Viktoria Plzeň
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41006 - Místo: Horní Bříza
ne 15. 09. 2019
14:00
č.z.: 41006
Místo: Horní Bříza
SK Horní Bříza
TJ Snack Dobřany B
č.z.: 41009 - Místo: Stříbro
ne 15. 09. 2019
10:00
č.z.: 41009
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HBC Taurus Plzeň
č.z.: 41010 - Místo: Plzeň - hala
ne 15. 09. 2019
09:00
č.z.: 41010
Místo: Plzeň - hala
HBC Rolling Balwans Plzeň
SHC Viktoria Plzeň
č.z.: 41008 - Místo: Štruncovy sady
so 14. 09. 2019
14:00
č.z.: 41008
Místo: Štruncovy sady
HBC Plzeň-Litice B
HBC Kasejovice
č.z.: 41007 - Místo: Štruncovy sady
so 14. 09. 2019
10:00
č.z.: 41007
Místo: Štruncovy sady
HCB Fireball 99 Plzeň
HBC Plzeň B
č.z.: 41003 - Místo: Plzeň - hala
ne 08. 09. 2019
18:00
č.z.: 41003
Místo: Plzeň - hala
HBC Plzeň B
HBC Plzeň-Litice B
č.z.: 41004 - Místo: Dobřany
ne 08. 09. 2019
17:00
č.z.: 41004
Místo: Dobřany
TJ Snack Dobřany B
HCB Fireball 99 Plzeň
č.z.: 41005 - Místo: Třemošná
ne 08. 09. 2019
13:30
č.z.: 41005
Místo: Třemošná
TJ Tatran Třemošná
SK Horní Bříza
č.z.: 41002 - Místo: Stříbro
ne 08. 09. 2019
10:00
č.z.: 41002
Místo: Stříbro
HC Buldoci Stříbro
HBC Kasejovice
č.z.: 41001 - Místo: Plzeň - hala
so 07. 09. 2019
18:00
č.z.: 41001
Místo: Plzeň - hala
HBC Taurus Plzeň
HBC Rolling Balwans Plzeň

Partneři českého hokejbalu