Liga st. žáků

Datlové jednoznačně přehráli Zliv, tým Plzně málem ztratil body v Prachaticích!

Aktuální kolo ligy starších žáků nabídlo pouze dvě utkání. Zápas Snacku a Suchdolu byl odložen, a tak do boje šla pouze Plzeň a Blatná.

Mečouni mohli ve svém duelu poprvé za sezónu přijít o body, ale to se nestalo. Datlové si ve Zlivi krásně zastříleli a připsali si další 3 body do tabulky.

Plzeň málem ztratila body! Jasný zápas pro Blatnou!

Sobota 20. listopadu

HBC Prachatice – HBC Plzeň 2:3

Západočeští Mečouni zavítali do jihočeských Prachatic, kde je měl čekat jasný vývoj zápasu. Kdo by však čekal, že se Horalové vyzdvihnou ke skvělému výkonu. Plzeň vedla po 30 minutách hry 0:1, ale poté přišlo drama. Plzeň vedla ve 3. třetině 0:3, ale ve 39. a 42. minutě to bylo pouze o gól. Západočeši si však vítězství nenechali vzít.

HbC Zliv – TJ Blatná Datels 3:12

Souboj Zlivi a Blatné nabídla 15 branek. Favoritem duelu byli západočeští Datlové, kteří si otevřeli na jihu Čech střelnici. Po dvou třetinách Blatná jednoznačně vedla 2:8 a lehce si dokráčela pro 3 body.